Investiční zlaté slitky Argor Heraeus

kategor_zlaty_slitek_aurumbohemica

Společnost Argor SA byla založena v 60. letech 20. století ve městě Mendrisio ve švýcarském Ticinu. Společnost zahájila svou činnost s cílem nabízet drahé kovy a průmyslovou rafinaci kovů. V roce 1973 společnost koupila banka UBS a v 80. letech 20. století se stala partnerem německé rafinerie průmyslových kovů Heraeus.

 

Nejprodávanější

30 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Kromě řady slitků, které společnost Argor Heraeus vyrábí pro své klienty a partnery, vydává také velmi širokou škálu slitků pod vlastní značkou. Patří mezi ně zlaté a stříbrné slitky v různých velikostech od 1 gramu až po 1 kilogram a to právě pod jménem Argor Heraeus. Společnost Argor Heraeus také vyvinula jedinečnou technologii, kterou používá k ověřování pravosti zlatých slitků, které vyrábí. Jedná se o technologii kinegram. Kinegram je zlatá slitina, na níž je vyryt hologram, který je prakticky nemožné napodobit.Zlaté slitky "Argor Heraeus Kinegram", které jsou vybaveny vlastní laserovou technologií, jsou k dispozici také ve velikostech až do 100 gramů. Tyto slitky můžete také najít v této kategorii.

Zlaté slitky v tradiční formě tenkých cihliček, nebo spíše "cihel", jsou nejspolehlivější, nejpohodlnější a nejbezpečnější formou držení investičního zlata. Cihla o hmotnosti 1 000 gramů je největší k dispozici pro soukromý nákup, má velikost 116 x 51 x 9,5 mm a volně se vejde do krabičky od cigaret a ta nejmenší o hmotnosti 1 gramu má velikost SIM karty mobilního telefonu, tudíž 9 x 15 x 0,4 mm.

Cihly o hmotnosti od 1 do 100 gramů jsou zality do pevné průhledné ochranné fólie. Cihly vážící více než 250 gramů (např. 500g) nejsou v obalených foliích a je k nim vydán papírový certifikát. Na každém investičním slitku je značka výrobce, identifikační číslo, hmotnost slitku a ryzost zlata. U každého z produktů najdete podrobnější popis a fotografii slitku v našem internetovém obchodě.

Jako přední světová rodinná společnost přebírá Heraeus odpovědnost za vaše ingoty a tématu bezpečnosti drahých kovů věnuje nejvyšší pozornost. Proto společnost Heraeus nabízí pouze ingoty z certifikovaných drahých kovů, které pocházejí z přísně auditovaných dolů nebo které byly společností Heraeus recyklovány způsobem šetrným k životnímu prostředí a účinně využívajícím zdroje.