1g investiční zlatý slitek Argor Heraeus | Rok Králíka | 2023

Kód: 86182301
5 hodnocení
0 Kč
Dočasně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zlatý investiční slitek od švýcarské firmy Argor-Heraeus SA o hmotnosti 1g představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Slitky do 100g mají ochranný obal, který slouží jako jejich certifikát kvality a pravosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Králík je čtvrtým znamením dvanáctiletého lunárního kalendáře a pojí se k němu tento tradiční příběh. Nefritový císař nechal dvanáct znamení zvěrokruhu soutěžit proti sobě v závodě přes řeku, aby se rozhodlo, v jakém pořadí by měla být zapsána do kalendáře. Králík přeskákal řeku po kamenech v řece a dostal se na břeh jako čtvrtý za krysou, buvolem a tygrem. Lidé s tímto znamením zvěrokruhu jsou považováni za talentované a ambiciózní. Společenský králík je všude oblíbený a vyznačuje se zejména trpělivostí a dobrou povahou. Králíci jsou také známí svým smyslem pro umění a často dělají správná rozhodnutí na základě intuice.

Rafinérie Argor-Heraeus, sídlící ve Švýcarském měste Mendrisio, je jedna z nejúznávanějších rafinerií zlatých a stříbrných slitků na světě. Zlaté švýcarské slitky odpovídají londýnskému standartu Good Delivery (LBMA), díky čemuž jsou přijatelné na všech světových trzích. Slitky od Argor-Herareus jsou skvělým naplněním do investičního portofila a slouží také jako vhodný dárek pro nadšené investory

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlaté slitky Argor Heraeus
Přesná hmotnost: 0,9999 g
Základní hmotnost: 1 g
Ryzost: 999,9/1000
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
AN Avatar autora Zlatý slitek - zakoupení 20.1.2023 15:53
Pěkně tematicky zpracovaný slitek s rokem Králíka 2023. :) Opět jsem si osobně v pořádku vyzvedl na prodejně u Prašné brány. :)
Odpovědět