Vážení zákaznici, naše pobočky jsou ve dnech 5. 7 a 6. 7. zavřeny. E-shop fixuje okamžitě objednávky do 250 000 Kč. Děkujeme a přejeme příjemné sváteční dny. Tým Aurum

Partneři

Předem děkujeme našim partnerům za spolupráci. Uvádíme zde základní přehled organizací a institucí, s kterými jsme navázali spolupráci.

ČNB

Česká národní banka vydává v posledních letech 5-leté emisní plány, v kterých můžete najít plánované zlaté, stříbrné mince či bankovky. Každý z těchto produktů má omezený / limitovaný náklad. Jsme smluvním partnerem ČNB.

Puncovní úřad

Puncovní úřad jako orgán státní správy vykonává státní správu na úseku puncovnictví a zkoušení drahých kovů. Je zřízen zákonem ČNR č. 19/1993 Sb., o orgánech státní správy České republiky v oblasti puncovnictví a zkoušení drahých kovů, z něhož také vyplývají jeho oprávnění a povinnosti. Hmotná úprava puncovnictví je obsažena v zákoně č. 539/1992 Sb., o puncovnictví a zkoušení drahých kovů (puncovní zákon) a prováděcí vyhlášce MPO č. 363/2003 Sb., kterou se provádí puncovní zákon.

Argor Heraeus

Rafinérie Argor-Heraeus, sídlící ve Švýcarském měste Mendrisio, je jedna z nejúznávanějších rafinerií zlatých a stříbrných slitků na světě. Zlaté švýcarské slitky odpovídají londýnskému standartu Good Delivery (LBMA).

Münze Österreich

Nejúspěšnějším produktem rakouské mincovny (Münze Österreich AG) jsou zlaté a stříbrné investiční mince Wiener Philharmoniker. Tyto tituly patří k nejprodávanějším mincím na evropském trhu.

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení