Investiční stříbrné mince American Eagle

kategor_stribrna_mince_aurumbohemica

Stříbrná investiční mince American Eagle o hmotnosti 1 oz je k dispozici na našich webových stránkách. Je oblíbeným zástupcem řady American Eagle mezi investory. Stříbrný American Eagle je oficiální mince ve Spojených státech amerických a nejprodávanější na světě. Nominální hodnota mince 1 $ je mnohem nižší než její skutečná hodnota. Pro ty, kteří právě začínají investovat do drahých kovů, je tato mince nejbezpečnější volbou. Proto bude Silver American Eagle 2018 tak populární jako jeho předchozí vydání.

Každý Silver Eagle z roku 2018 obsahuje 1 trojskou unci 0,999 stříbra. Mince se poprvé začala prodávat v roce 1986.

Stříbrné mince American Eagle jsou skvělou volbou pro každého investora. Mince ražená v mincovně Spojených států amerických je zákonným platidlem v zemi a má nominální hodnotu 1 dolar. Skutečná hodnota stříbrného orla je mnohem vyšší než nominální hodnota uvedená na minci, protože k ražbě se používá 1 trojská unce stříbra 999 proof.

V posledních letech roste poptávka po amerických stříbrných mincích, o které je velký zájem na asijském trhu. Od první emise v roce 1986 si zákazníci cení amerických orlů pro jejich dokonalou rytinu, krásný design averzu i reverzu a kvalitu drahého kovu. Averzní stranu zdobí slavná Kráčející svoboda od Adolpha A. Weinmana a reverzní stranu heraldický orel se štítem od Johna Mercantiho.

Nejprodávanější

2 položek celkem
Stříbrná investiční mince American Eagle 1 Oz Kód: 2131012