Vážení zákaznici, naše pobočky jsou ve dnech 5. 7 a 6. 7. zavřeny. E-shop fixuje okamžitě objednávky do 250 000 Kč. Děkujeme a přejeme příjemné sváteční dny. Tým Aurum

Investiční stříbrné mince Wiener Philharmoniker

Nejprodávanější

1 položek celkem

kategor_stribrna_mince_aurumbohemica

Rakouská mincovna je jednou z nejstarších na světě a její slavná historie a tradice se odráží ve stříbrné minci Vídeňská filharmonie o hmotnosti 1 oz, která je mezinárodně uznávaná jako přední investiční mince na trhu se stříbrem. Mince je proslulá svou krásou, originálním designem a 99,9% pravostí.

Stříbrná investiční mince Wiener Philharmoniker, která obsahuje 1 oz (trojskou unci) stříbra, je skvělou volbou pro investory a je také oblíbená u sběratelů po celém světě. Od roku 2008 se stříbrná mince Wiener Philharmoniker razila ve stříbře 999,9. Rakouská stříbrná filharmonie je ražena v rakouské mincovně ve Vídni, která již 800 let vyrábí mince pro investory a sběratele a také pro pravidelný oběh.

Drahé kovy jsou skutečně hodnotnou měnou, na rozdíl od papírových peněz, které se pravidelně znehodnocují. Stříbro se po staletí používalo jako zajišťovací prostředek a v dnešní ekonomice je stále považováno za bezpečnou investici, zejména vzhledem k nízkým přirážkám. Vzhledem k prestiži a poptávce po rakouských stříbrných mincích o váze 1 unce se jedná o ideální příležitost, jak diverzifikovat své portfolio a investovat do cenného aktiva, které lze snadno nakupovat a prodávat po celém světě. Vídeňská filharmonie je vydávána v limitovaných edicích, takže poptávka je vždy vysoká. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení