Investiční stříbrné mince Wiener Philharmoniker

kategor_stribrna_mince_aurumbohemica

Rakouská mincovna je jednou z nejstarších na světě a její slavná historie a tradice se odráží ve stříbrné minci Vídeňská filharmonie o hmotnosti 1 oz, která je mezinárodně uznávaná jako přední investiční mince na trhu se stříbrem. Mince je proslulá svou krásou, originálním designem a 99,9% pravostí.

Stříbrná investiční mince Wiener Philharmoniker, která obsahuje 1 oz (trojskou unci) stříbra, je skvělou volbou pro investory a je také oblíbená u sběratelů po celém světě. Od roku 2008 se stříbrná mince Wiener Philharmoniker razila ve stříbře 999,9. Rakouská stříbrná filharmonie je ražena v rakouské mincovně ve Vídni, která již 800 let vyrábí mince pro investory a sběratele a také pro pravidelný oběh.

Drahé kovy jsou skutečně hodnotnou měnou, na rozdíl od papírových peněz, které se pravidelně znehodnocují. Stříbro se po staletí používalo jako zajišťovací prostředek a v dnešní ekonomice je stále považováno za bezpečnou investici, zejména vzhledem k nízkým přirážkám. Vzhledem k prestiži a poptávce po rakouských stříbrných mincích o váze 1 unce se jedná o ideální příležitost, jak diverzifikovat své portfolio a investovat do cenného aktiva, které lze snadno nakupovat a prodávat po celém světě. Vídeňská filharmonie je vydávána v limitovaných edicích, takže poptávka je vždy vysoká. 

Nejprodávanější

1 položek celkem
pre sale 2023 1 oz vienna philharmonic silver coins(1) Kód: CI-20223