20g investiční zlatý slitek Valcambi

Kód: CI-30080
Neohodnoceno
38 311 Kč
Na objednávku
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Možnosti doručení

Zlatý investiční slitek od švýcarské rafinérie Valcambi o hmotnosti 20g představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Slitky do 100g mají ochranný obal, který slouží jako jejich certifikát kvality a pravosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valcambi je společnost zabývající se zpracováním drahých kovů se sídlem ve švýcarském Balernu. Série zlatých slitků Valcambi je k dispozici v hmotnostech 1 gram, 2,5 gramů, 5 gramů, 10 gramů, 20 gramů, 50 gramů, 100 gramů, 250 gramů, 500 gramů a 1 kg. Společnost Valcambi vyrábí zlaté, stříbrné, platinové a palladiové slitky pro investiční účely. Na přední straně každého slitku je uvedeno logo Valcambi, hmotnost, čistota a sériové číslo výrobku.

Zlaté slitky Valcambi jsou oblíbené u zákazníků po celém světě. Kromě vlastní rozsáhlé nabídky produktů z drahých kovů vyrábí Valcambi také zlaté a stříbrné slitky, které Credit Suisse prodává svým zákazníkům.

Valcambi vyrábí také kombinovanou řadu (Combibar), která je do značné míry určena pro investiční účely. Combibar se liší od obyčejného slitku tím, že obsahuje vícero jednogramových zlatých slitků a jeho pořizovací cena je narozdíl od nákupu každého slitku zvlášť je mnohem výhodnější. Tento produkt je proto jako celek osvobozen od DPH. Combibar se skládá z jednotlivých zlatých komponentů o hmotnosti 1 gram a je opatřen logem Valcambi spolu s údaji o hmotnosti a ryzosti. Každá 100 x 1 gramová CombiBar je dodávána ve zvláštním balení s unikátním sériovým číslem a ověřením pravosti. Slitky jsou dodávány v obalech odolných proti manipulaci, což vám dává plnou jistotu nad vaší investicí. Rafinérie Valcambi, je v kruzích rafinérií sice málo známá, ale dnes se stala předním světovým hráčem. Jako rafinerie čerpá z nejlepších technologických a výrobních postupů, aby splnila potřeby a cíle jejich klientů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté slitky Valcambi Suisse
Hmotnost: 20 g
Rafinérie: Valcambi Suisse
Země původu: Switzerland
Ryzost: 999.9/1000
Výkupní cena: 35 145 Kč
Výkupní cena EUR: 1 390 €

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: