1000g investiční zlatý slitek Argor Heraeus SA

Kód: CI-30070
Neohodnoceno
1 875 641 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
31.7.2024
Možnosti doručení

Zlatá investiční cihla od švýcarské firmy Argor-Heraeus SA o hmotnosti 1000 g představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Každá cihla obsahuje 99,99 % ryzího investičního zlata. Slitky nad 100g již nemají ochranný obal a přikládá se k nim certifikát o jejich kvalitě a pravosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rafinérie Argor-Heraeus, sídlící ve Švýcarském měste Mendrisio, je jedna z nejúznávanějších rafinerií zlatých a stříbrných slitků na světě. Zlaté švýcarské slitky odpovídají londýnskému standartu Good Delivery (LBMA), díky čemuž jsou přijatelné na všech světových trzích. Slitky od Argor-Herareus jsou skvělým naplněním do investičního portofila a slouží také jako vhodný dárek pro nadšené investory.

Společnost Argor-Heraeus SA je akreditována hned několika institucemi: London Bullion Market Association (LBMA - r. 1961), Skupinou CME - Tržní smlouva: COMEX (r. 1974), Tokijskou komoditní burzou TOCOM (r.1982) a Dubai Multi Commodities Centre (DMCC-r. 2005).

Firma se intenzivně koncentruje na zpracování zlata, stříbra, platiny a palladia. Rafinace se provádí jak elektrolyticky tak i chemicky. Pro společnost Argor Heraeus je charakteristické, že vyrábí platinu s jakostním stupněm 999,5 a více. Společnost rovněž vyrábí širokou škálu inovativních a na míru dělaných slitků (včetně technologie Kinebar) ve spolupráci se svými hlavními akcionáři: Rakouskou mincovnou, Commerzbank a Heraeusem.

Vzhledem k omezené kapacitě nejsou slitky drahých kovů Argor Heraeus k dispozici pro přímý prodej soukromým investorům. Investiční produkty společnosti Argor Heraeus jsou dostupné prostřednictvím řady významných bank, spořitelen a předních obchodníků s drahými kovy v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Spojených státech atd. Sériové číslo, které je na slitku Argor Heraeus uvedeno, spojuje tento slitek s certifikátem, který je k němu přiložen buď ve formě papírového štítku nebo formou plastového obalu, ve kterém se slitek nachází. Všechny zlaté slitky Argor Heraeus jsou od roku 2011 opatřeny certifikátem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté investiční slitky
Hmotnost: 1000 g
Rafinérie: Argor Heraeus SA
Země původu: Switzerland
Ryzost: 999/1000
Výkupní cena: 1 725 670 Kč
Výkupní cena EUR: 68 262 €

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: