31,1g investiční zlatý slitek Argor Heraeus SA | Roundbar

Kód: 109208
Akce
Neohodnoceno
0 Kč
Dočasně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zlatý investiční slitek od švýcarské firmy Argor-Heraeus SA o hmotnosti 31,1 g představuje nadstandardní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Slitky do 100g mají ochranný obal, který slouží jako jejich certifikát kvality a pravosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Argor SA byla založena v 60. letech 20. století ve městě Mendrisio ve švýcarském Ticinu. Společnost zahájila svou činnost s cílem nabízet drahé kovy a průmyslovou rafinaci kovů. V roce 1973 společnost koupila banka UBS a v 80. letech 20. století se stala partnerem německé rafinerie průmyslových kovů Heraeus.

Kromě řady slitků, které společnost Argor Heraeus vyrábí pro své klienty a partnery, vydává také velmi širokou škálu slitků pod vlastní značkou. Patří mezi ně zlaté a stříbrné slitky v různých velikostech od 1 gramu až po 1 kilogram a to právě pod jménem Argor Heraeus. Společnost Argor Heraeus také vyvinula jedinečnou technologii, kterou používá k ověřování pravosti zlatých slitků, které vyrábí. Jedná se o technologii kinegram. Kinegram je zlatá slitina, na níž je vyryt hologram, který je prakticky nemožné napodobit.Zlaté slitky "Argor Heraeus Kinegram", které jsou vybaveny vlastní laserovou technologií, jsou k dispozici také ve velikostech až do 100 gramů. Tyto slitky můžete také najít v této kategorii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční zlaté slitky Argor Heraeus
Země původu: Švýcarsko
Hmotnost: 1 Oz
Přesná hmotnost: 31,1 g
Ryzost: 999,9/1000
Průměr: 31,9 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: