31,1g investiční stříbrný slitek The Royal Celebration 2023

Kód: CI-4002187
Tip Top nabídka
Neohodnoceno
1 148 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Stříbrný investiční slitek od Britské královské mincovny o hmotnosti 1 Oz (31,1g) představuje nadstandardní jakost spojenou s elegancí a praktičností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Britská královská mincovna, známá také jako Royal Mint, je starobylá instituce s hlavním sídlem ve Velké Británii, která se specializuje na výrobu mincí. Její historie sahá až do 8. století a od té doby byla zodpovědná za ražbu mincí pro britské krále a královny. Royal Mint je zároveň jedním z nejstarších fungujících podniků ve Velké Británii.

V současnosti se Royal Mint nachází v Llantrisant v jižním Walesu a je oficiálně pověřena výrobou britských mincí pro korunu. Vyrábí mince nejen pro Spojené království, ale také pro mnoho dalších zemí po celém světě.

Royal Mint je známá svou tradicí a kvalitou zpracování. V minulosti byla zodpovědná za ražbu mincí z drahých kovů, jako jsou zlato a stříbro, ale dnes vyrábí také mince z běžných kovů pro každodenní použití.

Mimo výrobu mincí Royal Mint také poskytuje služby spojené s mincovnictvím, jako je například sběratelské edice mincí, a také se podílí na výrobě pamětních mincí a medailí pro různé události a oslavy. Její mince jsou často sbírány jak sběrateli, tak i lidmi, kteří si cení historického a uměleckého významu mincovnictví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční stříbrné slitky
Země původu: United Kingdom
Ryzost: 999.9/1000
Země původu: Velká Británie
Mincovna: Royal Mint Velká Británie
Hmotnost: 1 Oz
Ryzost: 999.9/1000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: