1000g investiční stříbrný slitek Valcambi

Kód: CI-4002079
Novinka
Neohodnoceno
30 494 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Stříbrný investiční slitek od švýcarské firmy Valcambi o hmotnosti 1000 g představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Každý slitek obsahuje 99,99 % ryzího investičního stříbra. Slitky nad 100g již nemají ochranný obal a přikládá se k nim certifikát o jejich kvalitě a pravosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valcambi je společnost zabývající se zpracováním drahých kovů se sídlem ve švýcarském Balernu. Společnost Valcambi vyrábí zlaté, stříbrné, platinové a palladiové slitky pro investiční účely. Na přední straně každého slitku je uvedeno logo Valcambi, hmotnost, čistota a sériové číslo výrobku.

Zlaté a stříbrné slitky Valcambi jsou oblíbené u zákazníků po celém světě. Kromě vlastní rozsáhlé nabídky produktů z drahých kovů vyrábí Valcambi také zlaté a stříbrné slitky, které Credit Suisse prodává svým zákazníkům.

Valcambi vyrábí také kombinovanou řadu (Combibar), která je do značné míry určena pro investiční účely. Combibar se liší od obyčejného slitku tím, že obsahuje vícero jednogramových zlatých slitků a jeho pořizovací cena je narozdíl od nákupu každého slitku zvlášť je mnohem výhodnější. Tento produkt je proto jako celek osvobozen od DPH. Combibar se skládá z jednotlivých zlatých komponentů o hmotnosti 1 gram a je opatřen logem Valcambi spolu s údaji o hmotnosti a ryzosti. Každá 100 x 1 gramová CombiBar je dodávána ve zvláštním balení s unikátním sériovým číslem a ověřením pravosti. Slitky jsou dodávány v obalech odolných proti manipulaci, což vám dává plnou jistotu nad vaší investicí. Rafinérie Valcambi, je v kruzích rafinérií sice málo známá, ale dnes se stala předním světovým hráčem. Jako rafinerie čerpá z nejlepších technologických a výrobních postupů, aby splnila potřeby a cíle jejich klientů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční stříbrné cihly Valcambi
Země původu: Švýcarsko
Poznámka: Pokud produkt není v daném počtu na skladě společnosti Aurum Bohemica, je fakturován ze sesterské společnosti Argentum Bohemica
Ryzost: 999/1000
Výkupní cena: 19 860 Kč
Výkupní cena EUR: 786 €

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: