1000g investiční stříbrný slitek Perth Mint

Kód: CI-4002149
Neohodnoceno
26 232 Kč
Dočasně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Stříbrný investiční slitek od firmy Perth Mint o hmotnosti 1000g  představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikdyž je tento slitek vyroben a navržen jednoduchým způsobem, je elegantní a příjemný na pohled. Je to krásné umělecké dílo a ve vaší sbírce bude vypadat úžasně.

Přední strana každého stříbrného slitku Perth Mint o hmotnosti 1 kg obsahuje kruhový motiv labutě mincovny obklopený slovy „Perth Mint Australia“. Dole je uvedena váha a ryzost 999.

Rub této stříbrné kilovky byl záměrně ponechán holý. Tyto 1 kilogramové stříbrné slitky Perth Mint jsou odlévané a neražené. Slitky mají hrubý litý design, čehož je dosaženo nalitím tekutého stříbra do formy a poté otištěním informací jakmile vychladne.

Mincovna Perth Mint má úžasné dovednosti ze své dlouhé a respektované historie a jejich úspěšná modernizace umožňuje výrobu vynikajících mincí a slitků. Mincovna v Perthu, založená v roce 1899, má více než 100 let vynikající ražby a významně se zapsala do historie Západní Austrálie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční nabídka
Mincovna: Perth mint
Země původu: Australia
Ryzost: 999/1000
Země původu: Austrálie
Mincovna: Perth Mint
Ryzost: 999/1000 Ag
Hmotnost: 1000 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: