100 x 1g investiční zlatý slitek Valcambi CombiBar

Kód: 1142016
Tip
Neohodnoceno
148 478 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení

Zlatý investiční slitek od švýcarské firmy Valcambi o hmotnosti 100g představuje nadstandartní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Každá cihla obsahuje 99,99 % ryzího investičního zlata. Tento slitek je emitován ve verzi CombiBar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Valcambi je společnost zabývající se zpracováním drahých kovů se sídlem ve švýcarském Balernu. Série zlatých slitků Valacambi je k dispozici v hmotnostech 1 gram, 2,5 gramů, 5 gramů, 50 gramů, 100 gramů, 250 gramů, 500 gramů a 1 kg. Společnost Valcambi vyrábí zlaté, stříbrné, platinové a palladiové slitky pro investiční účely. Na přední straně každého slitku je uvedeno logo Valcambi, hmotnost, čistota a sériové číslo výrobku.

Zlaté slitky Valcambi jsou oblíbené u zákazníků po celém světě. Kromě vlastní rozsáhlé nabídky produktů z drahých kovů vyrábí Valcambi také zlaté a stříbrné slitky, které Credit Suisse prodává svým zákazníkům.

Valcambi vyrábí také kombinovanou řadu (Combibar), která je do značné míry určena pro investiční účely. Combibar se liší od obyčejného slitku tím, že obsahuje vícero jednogramových zlatých slitků a jeho pořizovací cena je narozdíl od nákupu každého slitku zvlášť je mnohem výhodnější. Tento produkt je proto jako celek osvobozen od DPH. Combibar se skládá z jednotlivých zlatých komponentů o hmotnosti 1 gram a je opatřen logem Valcambi spolu s údaji o hmotnosti a ryzosti. Každá 100 x 1 gramová CombiBar je dodávána ve zvláštním balení s unikátním sériovým číslem a ověřením pravosti. Slitky jsou dodávány v obalech odolných proti manipulaci, což vám dává plnou jistotu nad vaší investicí. Rafinérie Valcambi, je v kruzích rafinérií sice málo známá, ale dnes se stala předním světovým hráčem. Jako rafinerie čerpá z nejlepších technologických a výrobních postupů, aby splnila potřeby a cíle jejich klientů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zlaté slitky Valcambi Suisse
Hmotnost: 100 g
Rafinérie: Valcambi Suisse
Země původu: Švýcarsko
Výkupní cena: 139 116 Kč
Výkupní cena EUR: 5 679 €

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: