10 x 10g investiční stříbrný slitek Valcambi CombiBar

Kód: 9405595
Novinka
Neohodnoceno
3 923 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení

Stříbrný investiční slitek od švýcarské firmy Valcambi o hmotnosti 10x10g představuje nadstandardní jakost spojenou s elegancí a praktičností. Tento slitek je emitován ve verzi CombiBar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stříbrné cihličky, které se skládají z kombinace 10x10g jemných stříbrných slitků. Jednotlivé 10g stříbrné slitky jsou vzájemně spojeny s předem stanovenými body zlomu a lze je od sebe oddělit ohnutím. Výhodou nákupu 10x10g stříbrných slitků oproti nákupu běžného 100g stříbrného slitku je, že nemusíte prodávat celé slitky najednou. Vždy můžete oddělit tolik slitků, kolik potřebujete.

Valcambi vyrábí také kombinovanou řadu (Combibar), která je do značné míry určena pro investiční účely. Combibar se liší od obyčejného slitku tím, že obsahuje vícero jednogramových zlatých nebo stříbrných slitků a jeho pořizovací cena je narozdíl od nákupu každého slitku zvlášť je mnohem výhodnější. Combibar se skládá z jednotlivých stříbrných komponentů o hmotnosti 10 gramů a je opatřen logem Valcambi spolu s údaji o hmotnosti a ryzosti. Každá 10x10 gramová CombiBar je dodávána ve zvláštním balení s unikátním sériovým číslem a ověřením pravosti. Slitky jsou dodávány v obalech odolných proti manipulaci, což vám dává plnou jistotu nad vaší investicí. Rafinérie Valcambi, je v kruzích rafinérií sice málo známá, ale dnes se stala předním světovým hráčem. Jako rafinerie čerpá z nejlepších technologických a výrobních postupů, aby splnila potřeby a cíle jejich klientů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Investiční stříbrné slitky Valcambi
Země původu: Švýcarsko
Rafinerie: Valcambi
Hmotnost: 100 g
Ryzost: 999/1.000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: